fbpx

Muilo burbulų el. parduotuvėlė - tai nedidelis mūsų šeimos verslas, papildoma ir labai miela veikla šalia pagrindinio darbo. Visas parduotuvėlėje esančias prekes gaminame patys, namuose. 

Šios parduotuvėlės idėja mums kilo po to, kai keletą metų organizuojant renginius vaikams, pastebėjome, kad muilo burbulai - paprastas, tačiau labai vaikų mėgstamas žaidimas, kuris ne mažiau žavi ir suaugusiuosius. Vaikai, leisdami muilo burbulus, taip įsijaučia į šią veiklą, jog gali visą valandą žavėtis spalvingų, žaižaruojančių burbulų magija. 

Mūsų el.parduotuvėje jūs galite įsigyti didžiulių muilo burbulų skystį ir lazdeles burbulams leisti. Muilo burbulai papuoš vaikų gimtadienius, išleistuves, krikštynas. Jie puikiai atrodo netgi vestuvinėse nuotraukose. Pradžiuginkite savo artimuosius ypač smagia pramoga. Leisdami muilo burbulus turėsite ne tik fantastišką užsiėmimą, bet ir įspūdingas nuotraukas.

 Norėdami užsisakyti, tiesiog  pasirinkite reikalingą prekę ir spauskite mygtuką „Užsisakyti“. Pas mus pirktoms prekėms taikoma 14 dienų gražinimo garantija. Jei nežinote, kiek užsisakyti muilo burbulų, skaitykite mūsų rekomendacijas. Jei užsakymo metu susidursite su techniniais nesklandumais, susisiekite su mumis telefonu 8 687 94423.

Dideli muilo burbulai labai mėgsta drėgmę, todėl jie nuostabiai atrodys, jei jiems leisti pasirinksite vietą šalia vandens telkinio: pvz., upės, ežero, net gi jūros. Muilo burbulams patinka ir smulkus lietutis.

Leisti didelius muilo burbulus geriausia lauke, nes jie nemėgsta sauso kambario oro.

Sandra su vaikais

+37068794423