fbpx

Kaip įsigyti mūsų prekes

1. Prisiregistruokite mūsų el. parduotuvėje.
2. Padarykite norimų prekių užsakymą.
3. Padarykite mokėjimą per banką arba pasirinkite mokėjimą grynaisiais, jeigu atvyksite atsiimti prekių patys. Atsiėmimo vieta Vilniuje, adresu Tolminkiemio 3-22.

Jeigu nenorite registruotis el. parduotuvėje, prekes galite užsakyti parašę mums el. laišką Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  ir nurodydami, kokias prekes norite užsakyti bei savo telefono numerį. Gavę jūsų užsakymą, mes paruošime jums prekes atsiėmimui arba siuntimui. Atsiimti jas galėsite tada, kai gausite iš mūsų patvirtinimą, kad prekės jau paruoštos.

REGISTRACIJA

Pasirinkite pagrindinio Meniu mygtuką "Registracija" ir užsiregistruokite kaip naujas klientas. Registracijos formoje užpildykite visus tuščius laukus ir paspauskite mygtuką "Registruotis". Po registracijos Jūsų nurodytu el. paštu bus išsiųstas laiškas, kuriame reikia paspausti ant nuorodos, kad aktyvuoti savo paskyrą. Nepaspaudus ant nuorodos gautame laiške Jūsų registracija nebus aktyvuota. Jeige negausite laiško per 5 min., patikrinkite SPAM (šlamšto) dėžutę. Negavus laiško susisiekite su mumis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.t

PRISIJUNGIMAS

Patvirtinę registraciją paspauskite Meniu mygtuką "Registracija" ir laukeliuose įveskite savo prisijungimo duomenis - slapyvardį ir slaptažodį, kurį nurodėte registruodamasis kaip naujas klientas. Sėkmingai prisijungę paspauskite mygtuką El. parduotuvė ir pradėkite apsipirkimą.

APSIPIRKIMAS

Norėdami įsigyti norimą paslaugą, paspauskite šalia jos esantį mygtuką "Pirkti", jei norite paskaityti prekės aprašymą spauskite "Smulkiau". Paspaudus mygtuką "Pirkti" matysite ją savo Prekių krepšelyje. Norimą prekių kiekį įrašykite langelyje "Kiekis".

Jeigu baigėte savo apsipirkimą spauskite mygtuką "Tęsti pirkimą", jeigu ieškosite kitų prekių, spauskite mygtuką "Atgal į parduotuvę".

Norint užbaigti apsipirkimą paspaudus mygtuką "Tęsti pirkimą" pamatysite savo registracijos duomenis, kur visi privalomi laukai turi likti užpildyti. Spauskite mygtuką "Toliau" ir pereisite į apmokėjimo būdų pasirinkimą. Tai galite padaryti dviem būdais: Paypal ir apmokant pavedimu.

APMOKĖJIMAS

Užsakymą galite apmokėti bankiniu pavedimu (bankinį pavedimą darysite patys), per Paysera sistemą (parduotuvės sistema automatiškai nukreips jus į puslapį, kur pavedimą darysite prisijungę prie savo el. bankininkystės), arba grynaisiais pinigais (šis mokėjimas galimas tik tuo atveju, jei atvyksite atsiimti prekių patys Vilniuje)

 

+37068794423