fbpx

Kaip gauti prekes

  1. Mes galime atsiųsti prekes į „LP Express“ siuntų dėžutę Jūsų mieste. Prekių pristatymo į siuntų dėžutę kaina – 3 Eur. Siuntų dėžutės yra daugumoje Lietuvos miestų. Atsiimti prekes iš dėžutės būna paprasta ir patogu. Kai prekės atkeliauja į Jūsų miesto siuntų dėžutę, į savo mobilųjį telefoną Jūs gaunate kodą, kurį suvedę siuntų dėžutės terminale galėsite lengvai pasiimti prekes. Siuntų dėžutės veikia visą parą, todėl pirkinius galite atsiimti bet kuriuo Jums patogiu metu. Daugiau informacijos apie siuntų dėžutes ir jų buvimo vietas sužinosite paspaudę ant šios nuorodos: siuntų dėžutės
  2. Mes galime pristatyti prekes Jūsų nurodytu adresu. Prekių pristatymo nurodytu adresu kaina – 5 Eur. Prekės bus pristatomos per LP Express kurjerį.
  3. Jūs galite patys atsiimti prekes Vilniuje, prieš tai užsakę jas el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu 8 687 94423

Per kiek laiko aš gausiu užsakytas prekes?

Jūsų užsakymą pradėsime ruošti iš karto gavus apmokėjimą (jeigu pasirinkote mokėti grynaisiais, užsakymą pradėsime ruošti iš karto, kai jį gausime). Užsakymo paruošimas gali užtrukti iki 2 d.d., bet paprastai jis paruošiamas per kelias valandas.
Jeigu užsakote prekes per siuntų dėžutę ar pasirenkate pristatymą nurodytu adresu, Jūsų pirkiniai bus pristatyti į nurodytą vietą per 2-4 darbo dienas.
Taigi, Jūsų pirkiniai nuo užsakymo pateikimo iki Jūsų atkeliaus per 2-4 darbo dienas. Visgi jeigu užsakote prekes konkrečiai šventei ar progai, rekomenduojame užsakymą padaryti bent prieš 7 darbo dienas, kad apsidraustumėte nuo nesklandumų, kurie kartais iškyla pristatymo metu.
Jei turite papildomų klausimų, susisiekite su mumis tel. 8 687 94423.

Šioje el. parduotuvėje pirktoms prekėms taikome 14 dienų grąžinimo garantiją. Jei mūsų prekė Jums nepatiko arba Jūs tiesiog persigalvojote ir prekės nebenorite, galite ją mums grąžinti ir mes grąžinsime Jums sumokėtus pinigus.
Norėdami grąžinti iš mūsų pirktą prekę, skambinkite tel. 8 687 94423 ir mes informuosite, kaip ir kur galite grąžinti prekes.
Prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje.
Pinigai už grąžintas prekes bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą per 14 dienų nuo prekės grąžinimo mums.

+37068794423